Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Kontakty
Tel: 220 770 100
220 770 100

Virtuální desktopy - tenké klienty pro docházku

Tenké klienty, nebo lépe řečeno virtuální desktopy, jsou počítačová zařízení pro koncové uživatele, které slouží jako prostředek k přístupu na desktop přes síť. Stickfish není závislý na jediném řešení. Dodáváme kompletní řešení server - klient. Nesporná je úspora nákladů na pořízení a správu. Tyto klienty doporučujeme pro správu docházky z více míst v podniku.

Tenký klient


Většina zaměstnanců nepotřebuje PC. Osobní počítače jsou drahé, chybové, zastarávají a spotřebují velké množství energie. Je běžné počítače každé tři až čtyři roky nahrazovat novými, protože již nestačí neaktuální aplikace. Když dojde k chybě, administrátor musí osobně přijít a vyřešit ji. Pokud je počítač rozbitý, je nutné koupit nový, nainstalovat operační systém a všechny aplikace, nakonfigurovat je, nahrát data ze zálohy a doufat, že nic nechybí. To je obrovská ztráta času, během které zaměstnanci nevykonávají svou práci.

Výhoda infrastruktury docházky

Infrastrukra tenkých klientů nestárne, snadno se upgraduje a případné poruchy se řeší pouze výměnou tenkého klienta. To vše s výrazně nižší spotřebou energie výrazně ušetří náklady na Vaše firemní IT.

Tencí klienti jsou určeny jako náhrada za stolní počítače. Řešení je vhodné zejména do podniků s více zaměstnanci (callcentra, finanční instituce), pro zjednodušení správy počítačů a zvýšení bezpečnosti jejich užívaní.

nStation L230 - Windows terminál

L230 Terminál L230 firmy nComputing je windows terminálem založeným na komunikaci po síti LAN. Používá proprietární (vlastní) formát komunikace (vlastní protokol) a vlastní chipset vyvinutý speciálně pro sdílení Windows a prostředků hostitelského počítače na tomto klientovi. Cenově odpovídá méně než polovině ceny nejlevnějších entry level klasických PC. Další výhodou je mnohem nižší spotřeba a provedení bez pohyblivých komponent (HDD, ventilátory). Tím je dosažena velmi nízká poruchovovost a nulová hlučnost. Při použití jediného hostitelského PC můžete vytvořit až 30 pracovních míst - až 31 uživatelů na jednom PC (včetně hostitelského PC) - snížení nákladů na správu až o 75% - jednoduché nastavení, správa a údržba - bez pohyblivých součástí (HDD, ventilátory), nízká poruchovost, bezhlučnost - spotřeba 5W - rámeček pro montáž na monitor - připojení přes klasický ethernet Porty na terminálu - 10/100Mb LAN - 5V napájecí konektor - VGA - on/off přepínač - výstup na reproduktory - vstup na mikrofon - USB 1.1 - PS/2 klávesnice - PS/2 myš Balení obsahuje: - samotný terminál - napájecí zdroj - vSpace virtualizační SW - příručku pro snadnou instalaci - instalační CD a manuál.