Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Kontakty
Tel: 220 770 100
220 770 100

QPOS Docházkový systém popis

Více než jen docházkový software. Software automaticky počítá, kolik hodin zaměstnanci odpracují. Již nebudete muset ručně počítat a kontrolovat jednotlivé zaměstnance. Dnes podniky potřebují mnohem víc než jen zefektivnění jejich mzdových nákladů. To je důvod, proč si pořídit efektivní docházkový systém.
 

Získat důležité informace ve stručné formátech

Různé manažery v rámci vaší organizace vyžadují různé informace týkající se informační pracovník hodin. Mzdové vyžaduje shrnout výplatním termínu hodin, které může být automaticky odeslán bankou a mzdy. Lidské zdroje mohou chtít sledovat výkonnost zaměstnanců. Orgány dohledu musí kontrolovat práci přesčas. A regulátor vyžaduje náklady práce podle oddělení. Nejen, že můžeme efektivně automatizovat mzdy od okamžiku, kdy vaši zaměstnanci přejdou ráno do práce. Důležitá rozhodnutí lze nyní můžete dělat na základě přesných informací. Drobné problémy za vás řeší přímo docházkový systém sám.

Parametr řízení

Programovatelné, aby vyhovoval vašim specifickým možnostem, a snadno upravitelný tak, aby aktualizace, byla co možno nejrychlejší.

Menu řízení

Jednoduché rozbalené nabídky a propracované uspořádání všech oken, aby se elektronický docházkový systém snadno používal. Myslíme na to, že terminál docházkového systému používají starší lidé, kteří nemají s výpočetní technikou žádné zkušenosti, proto klademe důraz na jednoduchost a maximální účelnost použitelností celého systému. Uživatele provádí všemi akcemi podrobná nápověda na dotykové obrazovce pro všechny položky nabídky.
Možno jednoduché a rychlé editace záznamů, a tím případné opravy, špatně zadaných údajů.

Sledování absence

Počítači archivuje všechny zaměstnance, historie absencí - nedochvilnost, nemocenské dny, svátky atd. Výběr z před definovatelný nepřítomnosti kódu umožňuje detailní sledování záškoláctví.

Statutární dovolená způsobilost

Váš docházkový systém má schopnost analyzovat plány zaměstnaneckého díla na hodiny. Může být naprogramován pro výběr příslušných zaměstnanců a spočítá průměrnou hodiny a přidělí průměrný či určitý počet hodin pro zaměstnance.

Globální aktualizace

Změny na zaměstnance hodin nebo jiné informace lze udělat globálně pro jednoho zaměstnance, jeden konkrétní oddělení nebo celé společnosti.

Ochrana heslem

Bezpečnost je prioritou. Citlivé údaje o zaměstnancích jsou chráněny na všech úrovních. Vyberte si jednu úroveň za dohledu, jeden pro mzdy správce, a jiný pro manažery.

Audit docházkového software

Audit, sleduje všechny provedené změny, archivace původní hodnoty, ukazující, který uživatel provedl změnu a pojme kód důvodu vysvětlením, proč došlo ke změně.

Uživatelsky definovatelné kategorie

Maximální flexibilitu práce přesčas, řízení s definovatelnými kategoriemi, včetně pravidelných doby, práce přesčas, prémií, nemocenskou, atd.

Sítě a multi-uživatelské verze

Počítačový software má k dispozici multi-uživatelské verze, možnost práce v síti.

Export dat docházkové systému

Pokročilé možnosti exportu vám umožní, exportovat označené informace o zaměstnancích, do Microsoft Excelu nebo jiné aplikace, XML, CSV.

Jednoduché čtení zpráv

Docházkový systém umožňuje zasílaní zpráv mezi jednotlivými zaměstnanci. Vedoucí směny může lehce informovat všechny dané zaměstnance, o zadání úkolu, nepřiklad aby se všichni pracovnicí shromáždily v jídelně na pracovní poradě, nebo změně aktuálního pracovního úkolu.