Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Kontakty
Tel: 220 770 100
220 770 100

Docházka popis informace

Už bylo načase.
Každá organizace má jiné doby a docházky potřeb. To je důvod, proč je tu QPOS docházka, prohlížeč-založené podnikové řešení, které automatizuje sběr, výpočet a podávaly přesné práce transakce zaměstnance, a zvyk-, aby vyhovovala specifickým potřebám vašeho podnikání. Používání online konfigurační nástroj, QPOS umožňuje centralizovanou, komplexní a flexibilní možnosti, aby odrážely zvláštní pravidla a požadavky, včetně jídla a přestávek, zaokrouhlování, paid-time-off, kalendář svátků, pracovní týden definice a další.

Sledování
Sledovat zaměstnanců ', když vaše práce a používat pravidla a politiky, aby se automaticky vypočítat hodiny která má být zaplacena. QPOS sbírá data transakce práce z různých zařízení a snadno rozhraní.
 
Management Zobrazení
Speciálně konstruované obrazovky umožňují dohledu "řídit výjimkou." Tato jednoduchá a definovatelné rozhraní identifikuje docházkové a výjimky, které vyžadují akci, a poskytuje jakýsi seznam všech přidělené zaměstnance, jejich do-to-data hodin, informace o výjimce, a další cenné údaje jako práce přesčas a přesné náklady.

Prohlížet a upravovat údaje o zaměstnancích
Čas obrazovkách karta úpravy poskytují bezprecedentní flexibilitu při revizi a editaci údajů o zaměstnancích práce transakce. Každý oprávněný uživatel může vybrat ze seznamu uživatelem definovaných-pohledy, které jsou konfigurovány z rozsáhlého seznamu možností a nastavení. Tyto názory mohou obsahovat podrobné informace o transakcích zaměstnanec práci, zaměstnání a umístěních úkoly, pravidlo výjimky, speciální kódy platit, platit kategorii úkoly, plány, zůstatky prospěch banky, úpravy, účinné data a další.

Rukojeť složité transakce
QPOS pravidla výpočtu motor je unikátně navržen pro zvládnutí nejsložitějších mzdové politiky a odborů a konfigurace práci pravidlo, včetně jídla / break, práci přesčas, prémií směny, svátky, "mimo plán", výskyt a placené volno. Protože jsme pochopili, že je třeba připravit tisíce záznamů zaměstnanec čas na mzdy v krátkém časovém období, je naše kalkulace motor navržen tak, aby stupnice snadno.

Zaměstnanecké aplikace Self-Service
Self-servis modul umožňuje svým zaměstnancům vstoupit čas jako šídla nebo hodin, provést obchod / oddělení / pracovních pozic převody a zobrazení timecards a plány pro vybrané minulých, současných a budoucích týdnů. Zaměstnanci mají také možnost zobrazení paid-čas-off zůstatky a aby budoucí požadavky.

Robustní Výpočet motoru
QPOS počítá placené, neplacené a speciální kód hodin, mzdy a výjimky pro oba bili a plánovaném čase. Vysoce flexibilní výpočtu motor používá zcela nový koncept pravidla-založené času a docházky. Neomezené typy pravidel platit lze kombinovat poskytnout ucelený soubor času a docházky pravidlo stanovené, které se hodí mnoha různých situacích v rámci celého podniku. QPOS podporuje dělby práce, umístění a možností přenosu práci, a drží nesčetné množství menších požadavků na shodu pravidlo jak nařízený státy a školní čtvrti. Šídlo editaci stránce máte zobrazeny hodiny, mzdy podle oddělení, práce, speciální kódy, dovolené a výjimky.