Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Kontakty
Tel: 220 770 100
220 770 100

Docházka Plus

Dochazkovy system Plus je cenově dostupný software, řešení, které vám umožní nahrávat a sledovat docházku zaměstnanců. To může výstup jednoduché snadno číst zprávy, které mohou být předány do svého mzdové oddělení, což vám ušetří hodiny času jste trávili sčítání.

Pokud jste v podnikání, pak je třeba zaznamenat a sledovat své zaměstnance a jejich docházky. Jestli je to případ, že byste se s největší pravděpodobností zatížit dolů s starý mechanický úder hodiny, ruka-psaný čas listů, nebo dokonce ven-starý a nemotorný Excel. Každý týden nebo měsíc budete trávit drahocenný čas sčítání hlasů se docházkové a informace z těchto starých systémů, aby mohli vytvářet své mzdy. Chyby jsou vyráběny ve sčítání, jsou chyby při výpočtu přesčasů, a ještě více času, je ztracena back-tracking a honit se informace nemáte. Pokud se chcete dostat ven z této situace, pak čas a Docházka Plus, jednoduché na instalaci a použití software bude pro vás!
Času a docházky Plus umožňuje použít jeden nebo více Windows PC sledovat a nahrávat svůj čas a docházka informace. Vaše podání pracovníci mohou používat jeden počítač generovat všechny zprávy, které potřebujete sledovat své skutečné náklady a dopředu na vaše mzdové oddělení. Je to zcela nahradí zastaralé čas a systémů sledování docházky a vám ušetří čas i peníze každý týden, když ji použijete. Díky vestavěné funkce software pro váš účet složité mzdové předpisy, aby byly v souladu s místními předpisy přesčas je možné odstranit bolesti hlavy, které se vyskytují.

Proč byste měli používat času a docházky Plus?


Úspora času pro své účetní knihy nebo-brankář, který byl předtím strávil zpracování své staré ruční času a data docházkový systém.
Chcete-li, aby vaše účast se shromažďují u mnoha počítačů v okolí vaší firmy, ale zpracovány a zaznamenány na centrální aniž by bylo nutné pro další práci.
Tak, že místní zákony přesčas již nejsou problémem a je třeba dodržet v několika sekund namísto hodin strávených na ruční výpočty.
Které vám pomohou udržet přehled o vašich skutečných nákladů na pracovní sílu, stejně jako prevenci přeplatky, oba který bude mít dopad bezprostředně na spodním řádku.
Chcete-li zabránit kamarád děrování a podvodné čas uchovávání záznamů.
Tak, že vy a vaše dohledu může vědět, kdo je v práci během několika vteřin vám ušetří čas a umožní vám rychleji reagovat na problémy s personálním obsazením.
Vzhledem k tomu, že se váš pracovní náklady dopravy a oddělení umožňuje sledování a kontrolu vnitřní efektivitu podrobněji.
Podpora

Pokud máte problém s časem a docházky Plus pak některé z následujících odkazů mohou být užitečné pro vás: