Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Kontakty
Tel: 220 770 100
220 770 100

Docházkový softwar, která pomohla podnikům, aby dosáhly svých cílů, řízení pracovních sil.

Docházkový systém software přináší okamžité zlepšení v oblasti produktivity pracovních sil rychlým provedením, nepřekonatelnou přijetí uživateli a schopnost dodržovat celou řadu požadavků. Software byl průkopníkem v docházkové a průmyslu s funkcemi, jako je nula-stopu instalace, automatické upozornění, on-line řešení, mobilní návštěvnost sledování, a mnohem více.

Jiných stávajících systémů, které budou schopny poskytnout vám podporu, kterou potřebujete, aby váš čas a docházkový systém běží hladce. Migrace dat programu je navržen tak, aby přechod na silnější, bezpečnější systém nejefektivnější a nejhospodárnější.

Najít více informací o migrační program
Pro řízení pracovních sil systém, který sníží čas strávený na zpracování vaší mzdy, poskytovat svým zaměstnancům s self-servis možnosti, jako žádosti o dovolenou, a dát vedení Podívejte se na Real-time sledování docházky s našimi Manager systémem.

Průmyslová řešení
Pro více informací o tom, jak automatizaci času a docházky prostřednictvím čas sledování softwaru a hardwaru může pomoci vaší organizaci, prosím, vyberte si průmyslu.

Bankovnictví
Spořitelních a úvěrních družstvech
Personální
Zdravotní péče
Výrobní
Neziskové
Maloobchodní
Sledovat mobilní zaměstnance
Vyjmout úvazek
Ostatní

Jak bude čas a docházky Zvýšit produktivitu zaměstnanců?
Hledáte informace o času a docházky sledovací software (aka řízení pracovních sil software)? Máme průvodce na to, co byste měli hledat, jak si prohlédnout sledování času softwaru. Chceme, abyste měli všechny správné informace, takže si můžete udělat nejlepší rozhodnutí pro zlepšení vaší organizace produktivitu zaměstnanců.

Propojení s jinými HRIS, mzdy, a ERP systémy, je pro vás důležité. Ujišťujeme vás, čas a docházkový systém je postaven na rozhraní s největší k nejmenší systémy.