Docházka   |   Přístupový systém   |   Vyvolávací systémy   |   Kontakty    

Podpora 24/7

Technik :

Kontakty
Tel: 220 770 100
220 770 100

Dveřní vstupní systém Helios - případová studie


Bezdrátové přístupové řešení na bázi GSM
Bezdrátové přístupové řešení na bázi GSM.
Propojením dveřního vstupního systému s GSM bránou získáte jedinečné bezdrátové řešení. Díky tarifům poskytovatelů mobilního připojení (VPN) můžete komunikovat z mobilního telefonu na mobilní telefon zdarma. Mobilní komunikace je vhodné řešení pro zabezpečení vaší nemovitosti.

 

 
Komunikace s přístupem pomocí IP protokolu
Komunikace s přístupem pomocí IP protokolu.
Komunikace u vstupních dveří pomocí IP protokolu je provedena moderním přístupným způsobem. Přes IP protokol nejen komunikujete s osobou, která stojí před vašimi vstupními dveřmi, ale můžete ji také vidět a vpustit dovnitř. Nepotřebujete telefon, stačí PC nebo laptop.
Dveřní vstupní systém ATEUS® - Helios může být použit v mnoha typických aplikacích u vchodových dveří do budov, počínaje soukromými domy a konče multifunkčními budovami. Tyto dveřní vstupní systémy mohou být součástí nebo mohou zcela nahradit jiné dveřní vstupní systémy a mohou poskytovat jedinečné provozní inovace svým uživatelům. Nejen, že uživatelé mohou mluvit prostřednictvím telekomunikační sítě kdykoliv a odkudkoliv, zatímco jsou dokonce i na dovolené, ale mohou také vidět danou osobu přes internet, na externím TV okruhu nebo na LCD.

Volitelná komunikace prostřednictvím GSM sítě má několik výhod, protože dnes téměř každý nosí u sebe mobilní telefon. Prvky displej a kamera jsou volitelné, vestavěné v příslušenství, které může být dodatečně nainstalováno k základnímu modulu. Displej je nástroj poskytující pohodlí a šetřící prostor. Můžete uložit až 1000 jmen s velmi jednoduchým vyhledáváním. Programování všech jmen do paměti displeje se provádí přes počítač v aplikaci java, protože takto si můžete načíst propagační materiál, který zobrazí logo společnosti atd. lidí, kteří k vám přicházejí. Tlačítkový ovladač u základního modulu se používá pro rychlé vyhledávání jmen v paměti a také je využíván při kontrole přístupu. Dveřní zámek je možné také ovládat modulem pro snímání otisků prstů nebo čtecím kartovým systémem, které jsou k dispozici volitelně.